Godziny szczytu 3

Napisy do filmów Rous Hour 3.

Treść

  • 1 kierownik produkcji jednostki
  • 2 pierwszy zastępca dyrektora
  • 3 drugi zastępca dyrektora
  • 4 choreografia autorstwa
  • 5 Obsada
    • 5.1 Carter
    • 5,2 Lee
    • 5,3 Reynard
    • 5,4 Kenji
    • 5,5 George
    • 5.6 Smocza dama
    • 5.7 Genevieve
    • 5.8 Soo Yung
    • 5.9 Ambasador Han
    • 5.10 Siostra Agnes
    • 5.11 Mistrz Yu
    • 5.12 Marsha
    • 5.13 Minister spraw zagranicznych Chin
    • 5,14 Brytyjski minister spraw zagranicznych
    • 5,15 Mi
    • 5.16 Kung Fu Kid
    • 5.17 Kung Fu Giant
    • 5.18 Pielęgniarka
    • 5.19 Francuski zabójca
    • 5.20 Francuscy policjanci
    • 5.21 Sprzedawca bakarata
    • 5.22 Krupier
    • 5.23 Barman
    • 5.24 Upadająca kobieta
    • 5.25 Mężczyzna w recepcji
    • 5.26 Kobieta z windą
    • 5.27 Chińska kelnerka
    • 5.28 Śpiewający gitarzysta
    • 5.29 Ubieranie Room Girls
    • 5.30 Klaun
    • 5.31 Stary człowiek na balkonie
    • 5.32 Wite Georgea
    • 5.33 Punkt widokowy Eiffer Tower
    • 5.34 Folllies Dancers
    • 5.35 Gendarmes Dancers
  • 6. Dyrektor drugiej jednostki / koordynator kaskaderów
  • 7 koordynator kaskaderów
  • 8 Koordynator ds. takielunku kaskaderskiego
  • 9 podwójnych kaskaderów Carter
  • 10 kaskaderów podwójnych Reynard
  • 11 kaskaderskich debelów Dragon Lady
  • 12 podwójnych wyczynów kaskaderskich Son Yung
  • 13 kaskaderskich podwójnych Zoe
  • 14 kaskaderów podwójnych Marsha
  • 15 wyczynowych podwójnych francuskich zabójców
  • 16 wyczynów kaskaderskich Jackie Chan Zespół
    • 16.1 Koordynator kaskaderów
    • 16.2 członków zespołu kaskaderów JC
  • 17 kaskaderów
  • 18 kaskaderów
  • 19 Kierownik odpowiedzialny za produkcję
  • 20 Kierownik odpowiedzialny za finanse
  • 21 Kierownik odpowiedzialny za postprodukcję
  • 22 Kierownik ds. postprodukcji
  • 23 producentów współpracujących
  • 24 Nadzór nad dyrektorem artystycznym
  • 25 Dyrektor artystyczny
  • 26 scenografów
  • 27 Koordynator działu artystycznego
  • 28 Asystent działu produkcji artystycznej
  • 29 artystów scenorysów
  • 30 grafików
  • 31 ilustrador
  • 32 dekoratorów scenografii
  • 33 liderów
  • 34 komody na zestaw
  • 35 kredens na planie
  • 36 kupujący
  • 37 sukiennik
  • 38 koordynacja dekoracji zestawu
  • 39 „A” operator kamery
  • 40 „A” pierwszy asystent kamery
  • 41 „A” drugi asystent kamery
  • 42 „B” operator kamery
  • 43 „B” pierwszy asystent aparatu fotograficznego
  • 44 „B” drugi asystent aparatu
  • 45 moduł ładujący aparat fotograficzny
  • 46 asystent aparatu nts
  • 47 fotografów
  • 48 dokumentalistów
  • 49 24-klatkowe odtwarzanie wideo przez
  • 50 24-klatkowy inżynier nadzorujący wideo
  • 51 mikserów dźwięku
  • 52 Boom Operator
  • 53 Cableperson
  • 54 Video Assist Operators
  • 55 Video Assist Utility
  • 56 Kierownik ds. kodowania / Dyrektor ds. fotografii w dziale płyt
  • 57 Koordynatorzy danych
  • 58 Księgowy produkcji
  • 59 Pierwszy Asystent Księgowy
  • 60 kluczowy drugi asystent księgowy
  • 61 drugi asystent księgowy
  • 62 księgowy
  • 63 francuski audytor / pomoc księgowa
  • 64 księgowi płac
  • 65 pracownik działu płac
  • 66 Audytor budowlany
  • 67 Kierownik produkcji
  • 68 Koordynator produkcji
  • 69 Asystent ds. produkcji Koordynatorzy
  • 70 asystentów kluczowych w biurze produkcji
  • 71 asystentów w biurze produkcji
  • 72 drugich zastępców dyrektorów
  • 73 stażystów DGA
  • 74 Script S upervisor
  • 75 Pierwszy asystent redaktora
  • 76 Asystent redaktora
  • 77 edytor efektów wizualnych
  • 78 asystentów postprodukcji
  • 79 Główny technik oświetleniowy
  • 80 najlepszych elektryków
  • 81 elektryków
  • 82 oliniarka
  • 83 olinowanie Best Boy Electric
  • 84 elektryków do takielowania
  • 85 uchwytów do kluczy
  • 86 dodatkowych uchwytów do kluczy
  • 87 uchwytów Best Boy
  • 88 uchwytów do wózków
  • 89 Rigging Grip
  • 90 Rigging Best Boy Grip
  • 91 Rigging Grip
  • 92 Rigging Grip
  • 93 Property Master
  • 94 Asystent mistrza nieruchomości
  • 95 Drugi asystent mistrza nieruchomości
  • 96 płatnerz
  • 97 Projektant dźwięku & Nadzór nad edytorem dźwięku
  • 98 ponownie nagrywających mikserów
  • 99 edytorów efektów dźwiękowych
  • 100 dialogów & Nadzorca ADR
  • 101 redaktorów dialogowych
  • 102 Nadzorujący redaktor Foley
  • 103 redaktor Foley
  • 104 Fi rst Assistant Sound Editor
  • 105 Re-Recording Mix Technican
  • 106 Ponowne nagranie w
  • 107 ADR Mixer
  • 108 ADR Recordist
  • 109 Artyści Foley
  • 110 Mikser Foley
  • 111 Foley Recordist
  • 112 ADR Voice Casting
  • 113 Koordynator budowy
  • 114 Brygadzista generalny
  • 115 Brygadzista lokalizacyjny
  • 116 Brygadzista budowlany
  • 117 Brygadzista roboczy
  • 118 Nadzorca lakierniczy
  • 119 Szef gangu lakierniczego
  • 120 brygadzista lakierniczy
  • 121 kierownik tynkarz
  • 122 tynkarz brygadzista
  • 123 tartak Brygadzista
  • 124 Brygadzista spawalniczy
  • 125 Malarz rezerwowy
  • 126 Makijaż szefa działu
  • 127 Charakteryzator główny
  • 128 makijażystów
  • 129 makijażystów dla pana Tuckera
  • 130 tatuażystów
  • 131 szefowa działu fryzjerskiego
  • 132 kluczowa fryzjerka
  • 133 fryzjerka
  • 134 fryzjerka do pana Tuckera
  • 135 kostiumologa
  • 136 kluczowych klientów
  • 137 Klient dla pana Tuckera
  • 138 Klient dla pana Chana
  • 139 Zestaw kostiumów
  • 140 Asystent produkcji kostiumów
  • 141 Krawiec
  • 142 Kierownik ds. Efektów specjalnych
  • 143 Kierownik ds. Efektów specjalnych w pierwszej jednostce
  • 144 Kierownik ds. Efektów specjalnych w drugiej jednostce
  • 145 Asystent ds. Efektów specjalnych Nadzorca
  • 146 Brygadzista od efektów specjalnych
  • 147 Kierownik sklepu z efektami specjalnymi
  • 148 Nadzorca pirotechniczny
  • 149 Efekty specjalne
  • 150 dodatkowych efektów specjalnych
  • 151 Kierownik ds. Efektów wizualnych
  • 152 Producent efektów wizualnych
  • 153 Kierownik ds. Produkcji efektów wizualnych
  • 154 Visual Efekty i animacja
  • 155 A Lucasfilm Ltd. Company San Francisco.Kalifornia
  • 156 Kierownik ds. Efektów wizualnych
  • 157 Specjalista ds. Efektów wizualnych
  • 158 Kierownik ds. Produkcji cyfrowej
  • 159 Kierownik ds. Kompozycji cyfrowych
  • 160 Crearture Supervisor
  • 161 Digital Paint and Roto Supervisor
  • 162 Digital Model Leads
  • 163 Visual FX Editor
  • 164 Digital Matte Supervisor
  • 165 Kierownik ds. Projektowania grafiki CG
  • 166 Kierownik ds. Animacji
  • 167 Zastępca kierownika produkcji
  • 168 Look Development Leads
  • 169 artystów cyfrowych
  • 170 Visual FX od redakcji
  • 171 Produkcja i pomoc techniczna
  • 172 Starszy personel ILM
  • 173 Dodatkowa kompozycja autorstwa
  • 174 Efekty wizualne
  • 175 Kierownik ds. efektów wizualnych
  • 176 Producent efektów wizualnych
  • 177 Kierownik ds. produkcji efektów wizualnych
  • 178 kompozytorów
  • 179 artystów malujących / rolo
  • 180 efektów wizualnych autorstwa
  • 181 efektów wizualnych autorstwa
  • 182 Efekty wizualne autorstwa
  • 183 Vis ual Effects by
  • 184 Visual Effects by
  • 185 Visual Effects by
  • 186 Visual Effects by
  • 187 Visual Effects by
  • 188 Efekty wizualne autorstwa
  • 189 Kierownik odpowiedzialny za efekty wizualne
  • 190 Kierownik ds. efektów wizualnych
  • 191 Nadzór nad kierownikiem lokalizacji
  • 192 Główni zastępcy kierowników lokalizacji
  • 193 Asystenci kierowników lokalizacji
  • 194 Kontroler produkcji
  • 195 Doradca finansowy
  • 196 Zasoby produkcyjne
  • 197 Nadzór nad koordynatorem produkcji
  • 198 Adwokat ds. produkcji
  • 199 Administrator kontraktu
  • 200 Administrator kredytowy
  • 201 Asystent wykonawczy p. . Ratner
  • 202 Asystenci Pana Ratnera
  • 203 Kamerzysta dla Pana Ratnera
  • 204 Asystent Pana Ratnera
  • 205 Kamerzysta dla pana Ratnera
  • 206 asystentów pana Ratnera
  • 207 asystent pana von Sydow
  • 208 asystent pani Zhang
  • 209 asystentów wykonawczych pana Sar kissian
  • 210 Asystentów pana Sarkissiana
  • 211 Asystentów wykonawczych pana Birnbauma
  • 212 Asystent pana Glickmana
  • 213 Asystentów do pana Sterna
  • 214 Asystentów do pana Davisa
  • 215 Asystentów ds. produkcji kluczy
  • 216 Asystentów ds. produkcji zestawów
  • 217 Dodatkowa produkcja Asystenci
  • 218 Casting Associate
  • 219 Casting Assistant
  • 220 Dodatki Casting
  • 221 Dodatki Casting by
  • 222 Dodatki Asystent castingu
  • 223 Publicysta w jednostce
  • 224 Zestaw Medyk
  • 225 Pomocnik Choreograf
  • 226 Nauczyciel Studio
  • 227 Acting Coach
  • 228 Dialect Coach
  • 229 Dialog Coach to Mr. Chan
  • 230 Stand-In to Mr. Tucker
  • 231 Stand-Ins to Mr. Chan
  • 232 Catering przez
  • 233 Caterer
  • 234 Craft Service
  • 235 Craft Service Assistant
  • 236 Koordynator ds. transportu
  • 237 Kapitanowie ds. transportu
  • 238 Transport Co-Ca ptain
  • 239 Dyspozytor transportu
  • 240 kierowców
  • 241 pilot helikoptera
  • 242 jednostka paryska
    • 242,1 producent liniowy
    • 242.2 Kierownik produkcji jednostkowej
    • 242.3 Pierwszy zastępca dyrektora
    • 242.4 Drugi zastępca dyrektora
    • 242.5 Koordynator wyczynów mechanicznych
    • 242.6 Fizyczny koordynator kaskaderów
    • 242.7 Podwójny kaskader George
    • 242,8 Dyrektor artystyczny
    • 242,9 Pierwszy zastępca dyrektorów artystycznych
    • 242.10 Artysta scenorysowy
    • 242.11 Asystent dekoratora zestawu
    • 242.12 Komody
    • 242.13 Kupujący
    • 242.14 Drugi kierownik ds. fotografii
    • 242,15 Talerz Reżyser zdjęć
    • 242.16 Operator kamery „A”
    • 242.17 Operator kamery „B”
    • 242,18 Pierwszy asystent kamery „B”
    • 242.19 Drugi asystent kamery „B”
    • 242.20 Operator kamery „C”
    • 242.21 Ładowarka
    • 242.22 Operator wspomagający wideo
    • 242,23 Dźwięk narzędzia Osoba
    • 242.24 Operator wysięgnika
    • 242,25 Mikser dźwięku drugiej jednostki
    • 242,26 Główny księgowy produkcji
    • 242,27 Księgowy produkcji
    • 242,28 Księgowy płac
    • 242.29 Asystent księgowego produkcji
    • 242.30 Dodatkowy księgowy
    • 242.31 Drugi księgowy produkcji jednostkowej
    • 242.32 Koordynator produkcji
    • 242.33 Zastępca koordynatora produkcji
    • 242.34 Asystenci produkcji biurowej
    • 242.35 Drugi drugi zastępca dyrektora
    • 242.36 Kierownik scenariusza
    • 242.37 Główny technik oświetlenia
    • 242.38 Elektryk Best Boy
    • 242.39 Key Grip
    • 242.40 Best Boy Grip
    • 242.41 Propmaster
    • 242.42 Dodatkowy Propmaster
    • 242.43 Asystent Propmasters
    • 242.44 Koordynator budowy
    • 242.45 Koordynator ds. Transportu
    • 242.46 Kapitan ds. Transportu
    • 242,47 Koordynator obiektów
    • 242.48 Główny Charakteryzator
    • 242.49 Kluczowy fryzjer
    • 242,50 Nadzorca kostiumów
    • 242,51 Klientów
    • 242,52 Kupujący
    • 242,53 Kierownik lokalizacji
    • 242,54 Lokalizacja Koordynator
    • 242,55 Asystent pana Ratnera
    • 242,56 Asystent pana Attala
    • 242,57 Asystent pani Zhang
    • 242,58 Zestaw kluczy Asystent produkcji
    • 242.59 Asystenci produkcji zestawu
    • 242,60 Odlewanie francuskie przez
    • 242.61 Koordynator odlewów dodatków
    • 242.62 Asystenci castingu dodatków
    • 242.63 Kierownik ds. efektów specjalnych
    • 242.64 Koordynator ds. efektów specjalnych
    • 242.65 Kierownik ds. obiektów
    • 242,66 Ustaw mediatora
    • 242.67 Trener dialogu . Atta
    • 242,68 Stand-in do pana Chana
    • 242,69 Stand-in do pana von Sydow
    • 242,70 Stand-in do pana Attala
    • 242,71 Stand-in do pani Lenoir
    • 242,72 Stand-in do pana Polańskiego
    • 242,73 Craft Service
    • 242,74 Craft Service Assistant
    • 242,75 Kierownik odpowiedzialny za muzykę
    • 242,76 Kierownik ds. muzycznych
    • 242,77 Kierownictwo ds. muzycznych ds. biznesu
    • 242,78 Licencje muzyczne
    • 242,79 Wykonawczy producent muzyczny
    • 242,80 Nadzór Redaktor muzyczny
    • 242,81 Redaktor muzyczny
    • 242,82 Przygotowanie muzyki
    • 242,83 Wykonawca muzyki
    • 242,84 Orkiestracje autorstwa
    • 242,85 Dodatkowe aranżacje:
    • 242,86 punktów zarejestrowanych i zmiksowanych przez
    • 242,87 punktów zarejestrowanych w
    • 242,88 punktacji Sony
    • 242,89 Fox Scoring Crew
    • 242,90 Wynik mieszany na poziomie
    • 242,91 Inżynierowie ProTools
    • 242,92 Inżynieria Adittional
    • 242,93 System kontroli małżowiny usznej
    • 242,94 Programowanie i muzyka elektroniczna przez
    • 242,95 Asystenta ds. produkcji muzycznej
    • 242,96 Prezentacje orkiestrowe
    • 242,97 Konsultanta ds. partytury
  • Album z nutami 243 dostępny na
  • 244 „Do Me. Baby ”
    • 244.1 Napisane i wykonane przez Princed Cortesía z Warner Bros. Records Inc
    • 244.2 Dzięki uprzejmości Warner Bros. Records Inc.
    • 244.3 Na podstawie umowy z Warner Music Film grupowy & Licencje telewizyjne
  • 245 „Wszyscy mnie chcą”
    • 245.1 Autor: Radu lanceoglu
    • 245,2 Wykonane przez Alinę Puscau
    • 245,3 Dzięki uprzejmości Rat Records. Inc.
  • 246 „California Girls”
    • 246.1 Autor: Michael Love i Brian Wilson
    • 246.2 Wykonane przez The Beach Boys
    • 246.3 Dzięki uprzejmości Capitol Records
    • 246.4 Na licencji EMI Film & Telivision Music
  • 247 L „Amour Une Aventure”
    • 247,1 Autor: Salaam Remi i Katia Cadet
    • 247,2 Wykonane przez Salaam Remi i Katia Cadet
    • 247,3 Wyprodukowane przez SALAAMREMI.COM
  • 248 „Sorry Seems To Be The Hardest Word”
    • 248,1 Napisane przez Eltona Johna i Berniego Taupin
    • 248,2 Wykonane przez Eltona Johna
    • 248.3 Dzięki uprzejmości Mercury Records Limited
    • 248.4 Na licencji Universal Music Enterprises
  • 249 „Can Can”
    • 249.1 Autor: Jacques Offenbach
    • 249.2 Rozmieszczone i wykonane przez All Time Greats
    • 249.3 Dzięki uprzejmości Cascade Medienproduktions und -vertriebs GmbH
  • 250 „Bonnie & Clyde”
    • 250,1 Słowa i muzyka: Serge Gainsbourg
    • 250,2 Wykonane przez Serge Gainsbourga i Brigitte Bardot
    • 250,3 Dzięki uprzejmości Mercury France
    • 250,4 Na licencji Universal Music Enterprises
  • 251 „Closer I Get To You”
    • 251,1 Autor: Reginald Lucas i James Mtume
    • 251,2 Wykonanie: Chris Tucker i Jackie Chan
    • 251,3 Wyprodukowano autor: SALAAMREMI.COM
  • 252 „La Vie En Rose”
    • 252,1 Autor: David Mack. Edith Piaf and Louighy
    • 252.2 Wykonywane przez Grace Jones
    • 252.3 Dzięki uprzejmości The Island Def Jam Music Group
    • 252.4 Na licencji Universal Music Enterprises
  • 253 „Walka Kung Fu”
    • 253,1 Autor: Carl Douglas
    • 253,2 Wykonawca: Chris Tucker
  • 254 „War”
    • 254,1 Autor: Barrett Strong i Norman J. Whitfield
    • 254,2 Wykonawca: Edwin Starr
    • 254,3 Dzięki uprzejmości Motown Records
    • 254.4 Na licencji Universal Music Enterprises
  • 255 „Who Made The Tater Salad”
    • 255,1 Autor: Salaam Remi i Vincent Heory
    • 255,2 Wyprodukowane przez SALAAMREMI.COM
  • 256 „Last Night”
    • 256,1 Autor: Charles Axton. Gil Caples. Chips Moman. Floyd Newman and Jerry Smith
    • 256,2 w wykonaniu The Mar-Keys
    • 256,3 dzięki uprzejmości Atlantic Recording Corp.
    • 256,4 Na podstawie umowy z Warner Music Group Film & Licencje telewizyjne
  • 257 „Mniej niż godzina (motyw z godzin szczytu 3)”
    • 257,1 Autor Lalo Schifrin. Salaam Remi.Nasi Jones i Thomas Callaway
    • 257.2 Wykonane przez NaS i Cee-Lo
    • 257.3 Wyprodukowane przez SALAAMREMI.COM
    • 257.4 NaS pojawia się dzięki uprzejmości Columbia Records i The Island Def Jam Music Group
    • 257.5 Cee-Lo pojawia się dzięki uprzejmości Radiculture Records / Downtown Recordings / Atlantic Recording Corp.
  • 258 Główny projekt tytułu autorstwa
  • 259 Zakończ tytuły autorstwa
  • 260 Oryginalne negatywne przygotowanie do DI
  • 261 HD Dailies & Cyfrowy podgląd & Digital Intermediate dostarczony przez
  • 262 Producent wykonawczy dla firmy 3 / Kolorysta
  • 263 Redaktor online
  • 264 Cyfrowych pośredników przełożonych
  • 265 Usługi nagrywania cyfrowego świadczone przez
  • 266 Color Timer
  • 267 Kamera i obiektywy dostarczane przez
  • 268 Dźwigi kamerowe & Dollies by
  • 269 Sprzęt oświetleniowy dostarczony przez
  • 270 Gyro-Stabilized Camera System firmy
  • 271 Samolot zapewnia d przez
  • 272 Zezwolenia ze strony
  • 273 Script Researcher
  • 274 Koordynator ds. rozliczeń
  • 275 Dodatkowe zgody od
  • 276 Zarządzanie ryzykiem
  • 277 Bezpieczeństwo produkcji
  • 278 Ubezpieczenie zapewniane przez
  • 279 Płace przez

Jednostka Kierownik produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Joann Perritano

Pierwszy zastępca dyrektora [edytuj | edytuj źródło]

  • James M. Freitag

Drugi zastępca dyrektora [edytuj | edytuj źródło]

  • Robert Del Schrder

Choreografia autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Marguerite Derricks

Obsada [edytuj | edytuj źródło]

Carter [edytuj | edytuj źródło]

  • Chris Tucker

Lee [edytuj | edytuj źródło]

  • Jackie Chan

Reynard [edytuj | edytuj źródło]

  • Max Von Sydow

Kenji [edytuj | edytuj źródło]

  • Hiroyuki Sanada

George [edytuj | edytuj źródło]

  • Yvan Attal

Dragon Lady [edytuj | edytuj źródło]

  • Youki Kudoh

Genevieve [edytuj | edytuj źródło]

  • Noemie Lenoir

Soo Yung [edytuj | edytuj źródło]

  • Zhang Jingchu

Ambasador Han [edytuj | edytuj źródło]

  • Tzi Ma

Siostra Agnes [edytuj | edytuj źródło]

  • Dana Ivey

Master Yu [edytuj | edytuj źródło]

  • Henry O.

Marsha [edytuj | edytuj źródło]

  • Mia Tyler

Minister spraw zagranicznych Chin [edytuj | edytuj źródło]

  • Michael Chow

Brytyjski minister spraw zagranicznych [edytuj | edytuj źródło]

  • David Niven. Jr.

Mi [edytuj | edytuj źródło]

  • Oanh Nguyen

Kung Fu Kid [edytuj | edytuj źródło]

  • Andrew Quang

Kung Fu Giant [edytuj | edytuj źródło]

  • Sun Ming Ming

Pielęgniarka [edytuj | edytuj źródło]

  • Lisa Thornhill

Francuski zabójca [edytuj | edytuj źródło]

  • M. Kentaro

Francuscy policjanci [edytuj | edytuj źródło]

  • Ludovic Paris
  • Richard Dieux
  • Olivier Schneider

Baccarat Dealer [edytuj | edytuj źródło]

  • Philippe Bergeron

Krupier [edytuj | edytuj źródło]

  • Daniel Yabut

Barman [edytuj | edytuj źródło]

  • Frank Bruynbroek

Falling Woman [edytuj | edytuj źródło]

  • Lisa Piepergerdes

Recepcjonista [edytuj | edytuj źródło]

  • Eric Naggar

Winda Woman [edytuj | edytuj źródło]

  • Silvie Laguna

Chińska kelnerka [edytuj | edytuj źródło]

  • Micaelle Mee-Sook

Śpiewający gitarzysta [edytuj | edytuj źródło]

  • Daniel Decrauze

Garderoba Girls [edytuj | edytuj źródło]

  • Ann Christine
  • Anna Chiu
  • Heather Mostofizadeh
  • Jasmine Dustin
  • Francesca C.Cecil

Clown [edytuj | edytuj źródło]

  • David Goldsmith

Stary człowiek na balkonie [edytuj | edytuj źródło]

  • Michel Francini

George „s Wite [edytuj | edytuj źródło]

  • Julie Depardieu

Eiffer Tower Lookout [edytuj | edytuj źródło]

  • Hoang Nghi

Folllies Dancers [edytuj | edytuj źródło]

  • Lisa Byrnes
  • Melissa Cabrera
  • Mandy Coulton
  • RJ Durell
  • Catherine Ferrino
  • Loriel Hennington
  • Rachel Markarian
  • Jaayda McClanahan
  • Ann Beth Miller
  • Victoria Parsons
  • Vanessa Tarazona
  • Laetitia Ray
  • Tovaris Wilson

Gendarmes Dancers [edytuj | edytuj źródło]

  • Diana Carr
  • Noa Dori
  • Kayla McGee
  • Tanja Plecas
  • Kristin Quinn
  • Liliya Toneva

Dyrektor drugiego oddziału / koordynator kaskaderów [edytuj | edytuj źródło]

  • Conrad E.Palmisand

Koordynator kaskaderów [edytuj | edytuj źródło]

  • Eddie Braun

Stunt Rigging Coordinator [edytuj | edytuj źródło]

  • Patrick Romand

Stunt Doubles Carter [edytuj | edytuj źródło]

  • Aaron Toney
  • Ousaum Elam
  • Horace Knight

Stunt Doubles Reynard [edytuj | edytuj źródło]

  • Robert Jauregui
  • Christopher Amy

Stunt Doubles Dragon Lady [edytuj | edytuj źródło]

  • Jing Li
  • Ming Qiu

Stunt Doubles Son Yung [edytuj | edytuj źródło]

  • Lauren Mary Kim
  • Dana Reed

Stunt Double Zoe [edytuj | edytuj źródło]

  • Melissa R. Stubbs

Stunt Double Marsha [edytuj | edytuj źródło]

  • Mary Albee

Podwójny francuski zabójca kaskaderski [edytuj | edytuj źródło]

  • Philip Tan

Jackie Chan Stunt Team [edytuj | edytuj źródło]

Koordynator kaskaderów [edytuj | edytuj źródło]

  • Bradley James Allan

Członkowie JC Stunt Team [edytuj | edytuj źródło]

  • Guanhua Han
  • In Seob Lee
  • Andrew Owen
  • Hyun Jin Park
  • Gang Wu
  • Peng Zhang

Akrobacje [edytuj | edytuj źródło]

  • Shane Anderson
  • Kathryn M. Anderson-Palmisano
  • Matt Baker
  • Bruce Paul Barbour
  • Ken Bates
  • Craig Baxley
  • Gary Baxley
  • Troy Bellinghausen
  • Darryl Chan
  • George Cheung
  • Arnold Chon
  • Alex Daniels
  • Thomas De Wier
  • Tim Drnec
  • Jayson Dumenigo
  • Courtney Farnsworth
  • Gary Feil
  • Brent Fletcher
  • Tom Sean Foley
  • Jeff Galpin
  • JOT. Armin Garza lizuka
  • Jack Gill
  • Tanner Gill
  • Sean Graham
  • Terra A. Grant
  • John Jude Hagegerty
  • Jimmy Hart
  • Julien Heron
  • Norm Howell
  • Yoshio Iizuka
  • Mike Johnson
  • Sang Koo Kang
  • Anton Kasabov
  • Hubie Kerns
  • Zach Kerns
  • Hiro Koda
  • Tony Lazzara
  • Will Leong
  • James Lew
  • Michael Li
  • Sam Looc
  • Mike Massa
  • Ed Mathews
  • Matt McBride
  • Julie Michaels
  • Meg Miller
  • John Moio
  • Bonnie Morgan
  • Gary Morgan
  • Eric Norris
  • Mike Norris
  • Victory Grace Palmisano
  • Monty Perlin
  • Charlie Pecerni. Starszy
  • Chuck Picerni
  • Steve Picerni
  • Peewee Piemonte
  • Jon Pochron
  • Simon Rhee
  • Jimmy N. Roberts III
  • John Robotham
  • Mike Ryam
  • Rick Sawaya
  • Monty Simons
  • Russell Solberg
  • Philip Solomon
  • Mark Stefanich
  • Don Tai Theerathada
  • Frank Torres
  • Jim Vickers
  • Richard Volp
  • Kaye Wade
  • Shalley Ward
  • Merritt Yohnka

Stunt Riggers [ edytuj | edytuj źródło]

  • Kevin Chase
  • Scott Cosgrove
  • Matt Davis
  • Andrew Gill
  • Jeffrey Knott
  • Brian Knutson
  • Bob McDougall
  • Brian Simpson
  • Steve Upton

Kierownik Opłata za produkcję [edytuj | edytuj źródło]

  • Erik Holmberg

Kierownik ds. finansów [edytuj | edytuj źródło]

  • Paul Prokop

Kierownik odpowiedzialny za postprodukcję [edytuj | edytuj źródło]

  • Jody Levin

Kierownik postprodukcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Rick Reynolds

Associate Producers [edytuj | edytuj źródło]

  • David A. Gorder
  • Darryl Jones

Nadzorujący dyrektor artystyczny [edytuj | edytuj źródło]

  • Greg Papalia

Dyrektor artystyczny [edytuj | edytuj źródło]

  • Chad S. Frey

Scenografowie [edytuj | edytuj źródło]

  • Paul Sonski
  • Sally Thornton
  • Scott Zuber
  • John Warnke

Koordynator Działu Sztuki [edytuj | edytuj źródło]

  • J. Virdone

Asystent ds. Produkcji w dziale sztuki [edytuj | edytuj źródło]

  • Lynda J. Lopez

Storyboard Artists [edytuj | edytuj źródło]

  • Jim Magdaleno
  • David J. Negron. Jr.
  • Warren Drummond

Grafik [edytuj | edytuj źródło]

  • Susan A. Burig

Illustrador [edytuj | edytuj źródło]

  • Daren R. Dochterman

Set Decorator [edytuj | edytuj źródło]

  • Kate Sullivan

Leadman [edytuj | edytuj źródło]

  • Craig Gadsby

Set Dressers [edytuj | edytuj źródło]

  • Michael P. Casey
  • Perry Diaz
  • Donald Ghio
  • Christopher Harwood
  • Michael C.Magno
  • Eric Olsen
  • Aaron Robberson
  • Alex Walker

Komoda na planie [edytuj | edytuj źródło]

  • Glenn Roberts

Kupujący [edytuj | edytuj źródło]

  • Melissa Elbaum

Draper [edytuj | edytuj źródło]

  • Regina Henderson

Ustaw koordynację dekoracji [edytuj | edytuj źródło]

  • Matthew McKee

Operator kamery „A” [edytuj | edytuj źródło]

  • Gary Jay

Asystent pierwszej kamery „A” [edytuj | edytuj źródło]

  • Michael Weldon

Drugi asystent kamery „A” [edytuj | edytuj źródło]

  • Paul Santoni

Operator kamery „B” [edytuj | edytuj źródło]

  • Dana W. Gonzales

Pierwszy asystent kamery „B” [edytuj | edytuj źródło]

  • Lee Blasingame

Drugi asystent kamery „B” [edytuj | edytuj źródło]

  • Dominic Bartolone

Camera Loader [edytuj | edytuj źródło]

  • Tyler Hezzelwood

Asystenci kamery [edytuj | edytuj źródło]

  • Kevin M. Gosselin
  • Dana. Morris

Zdjęcia [edytuj | edytuj źródło]

  • Glen Wilson

Dokumentalista [edytuj | edytuj źródło]

  • Cedric von Sydow

24-klatkowe odtwarzanie wideo przez [edit | edytuj źródło]

  • Wideo Cygnet

Inżynier nadzorujący wideo 24-klatkowe [edytuj | edytuj źródło]

  • Monte Swann

Miksery dźwięku [edytuj | edytuj źródło]

  • Jeff Wexler. C.A.S.
  • George A. Flores

Boom Operator [edytuj | edytuj źródło]

  • Don Coufal

Cableperson [edytuj | edytuj źródło]

  • Robert Maxfield

Operatorzy wspomagający wideo [edytuj | edytuj źródło]

  • twoja mama
  • Goldsmith
  • Eddie Casares

Narzędzie wspomagające wideo [edytuj | edytuj źródło]

  • Bob Branam

Kierownik ds. kodowania / kierownik działu fotografii [edytuj | edytuj źródło]

  • Mark H. Weingartner

Data Coordinators [edytuj | edytuj źródło]

  • Kj
  • Patrick Shearn

Księgowy produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Rachel E. Prentiss

Pierwsza asystentka księgowa [edytuj | edytuj źródło]

  • Marybeth Martin

Główna druga asystentka księgowa [edytuj | edytuj źródło]

  • Alicia Pritchett

Drugi asystent księgowy [edytuj | edytuj źródło]

  • Andrew Jablonski
  • Faleshia Lo
  • Katrissa Peterson
  • Kimberly D. Smith

Urzędnik rozliczeniowy [edytuj | edytuj źródło]

  • Timothy Dormans

Francuski audytor / wsparcie księgowe [edytuj | edytuj źródło]

  • Maureen Higgins

Księgowi płac [edytuj | edytuj źródło]

  • Cathy Marshall
  • Rick J. Roesch

Payroll Clerk [edytuj | edytuj źródło]

  • Alan R. Kilmer

Audytor budowy [edytuj | edytuj źródło]

  • Kristi McConnell

Kierownik produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Jennifer Conroy

Koordynator produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Matthew Hirsch

Zastępca koordynatorów produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Lisa Dietrick
  • Jenny Sandell

Główny asystent biura produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Lori Russell

Asystenci biura produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Chris P. Anderson
  • Lynn Hamilton
  • George Sloan
  • Desmond J. Smith

Drugi drugi zastępca dyrektora [edytuj | edytuj źródło]

  • Vernon A. Davidson
  • Kevin Turley

DGA Trainee [edytuj | edytuj źródło]

  • Tye Lombardi

Script Supervisor [edytuj | edytuj źródło]

  • Martin Kitrosser

Pierwszy asystent redaktora [edytuj | edytuj źródło]

  • H. Dwight Raywond IV

Asystent redaktora [edytuj | edytuj źródło]

  • Chris Jackson

Edytor efektów wizualnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Joseph C. Bond IV

Asystenci postprodukcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Rand Geiger
  • Katie Osborn

Główny technik oświetlenia [edytuj | edytuj źródło]

  • Dayton Nietert

Best Boy Electricians [edytuj | edytuj źródło]

  • Bill Greenberg
  • Christopher A.
  • Zwirner

Elektrycy [edytuj | edytuj źródło]

  • Paul Arnold
  • Erik A. Erichsen
  • Anthony Gudino
  • K. Allen Harker
  • Nate Johnson
  • Scott Medcalf
  • Thoma Reavis
  • Jesse Rushton
  • Charles A.Severson

Rigging Gaffer [edytuj | edytuj źródło]

  • Victor Svimonoff

Rigging Best Boy Electric [edytuj | edytuj źródło]

  • Jerald Wilson. Jr.

Rigging Electricians [edytuj | edytuj źródło]

  • Ricky Cronn. Jr.
  • Augustus Gordon. Jr.
  • Tak Matsuda
  • Jason L.Salonen
  • Andy Turpin

Key Grip [edytuj | edytuj źródło]

  • Grafiki

Dodatkowe uchwyty klawiszy [edytuj | edytuj źródło]

  • Brad Rea
  • Scott M. Robinson

Best Boy Grip [edytuj | edytuj źródło]

  • Bruce Chimerofsky

Dolly Grips [edytuj | edytuj źródło]

  • Jerry Bertolami
  • George Santo Pietro
  • David Canestro

Rigging Grip [edytuj | edytuj źródło]

  • Joe Graham

Rigging Best Boy Grip [edytuj | edytuj źródło]

  • Steven W. Gage

Uchwyty [edytuj | edytuj źródło]

  • Thomas A. Curran
  • John Davison
  • Jim Duggan
  • Jeff Goldberg
  • Edward Gutierrez
  • Timothy L. Jipping
  • Ted Lewis

Uchwyty montażowe [edytuj | edytuj źródło]

  • Kyle Buff
  • Gregg Guellow
  • Allan Scott Jackson
  • John S. Robertson
  • Jim Saldutti
  • William R. Sordal

Property Master [edytuj | edytuj źródło]

  • Brad Einhorn

Asystent Property Master [edytuj | edytuj źródło]

  • Hector M. Gonzales

Drugi asystent mistrza właściwości [edytuj | edytuj źródło]

  • Michael A. Panevics

Płatnerz [edytuj | edytuj źródło]

  • Chuck Rousseau

Projektant dźwięku & Nadzorujący edytor dźwięku [edytuj | edytuj źródło]

  • Tim Chau

Re-Recording Mixers [edytuj | edytuj źródło]

  • Andy D „Addario
  • Tim Chau

Redaktorzy efektów dźwiękowych [edytuj | edytuj źródło]

  • Nils C. Jensen
  • Carmen Baker
  • Albert Gasser
  • Bruce Tanis
  • David Grimaldi

Dialog & Nadzorca ADR [edytuj | edytuj źródło]

  • Renée Tondelli

Redaktorzy dialogów [edytuj | edytuj źródło]

  • Julie Feiner
  • Margit Pfeiffer

Nadzorujący edytor Foley [edytuj | edytuj źródło]

  • Bob Beher

Foley Editor [edytuj | edytuj źródło]

  • Nancy MacLeod

Pierwszy asystent edytora dźwięku [edytuj | edytuj źródło]

  • Clayton Weber

Re-Recording Mix Technican [edytuj | edytuj źródło]

  • Timothy O. LeBlanc

Ponownie nagrane w [edit | edit source]

  • Warner Bros. Studio Wyposażenie

ADR Mixer [edytuj | edytuj źródło]

  • Thomas J. O „Connell

ADR Nagrywarka [edytuj | edytuj źródło]

  • Rick Canelli

Foley Artists [edytuj | edytuj źródło]

  • John Roesch
  • Alyson Dee Moore

Foley Mixer [edytuj | edytuj źródło]

  • Mary Jo Lang

Foley Recordist [edytuj | edytuj źródło]

  • Scott Morgan

ADR Voice Casting [edytuj | edytuj źródło]

  • Barbara Harris

Koordynator budowy [edytuj | edytuj źródło]

  • Bill Holmquist

General Foreman [edytuj | edytuj źródło]

  • Walter Mikowlski

Location Foreman [edytuj | edytuj źródło]

  • Patrick Martin

Propmaker Foreman [edytuj | edytuj źródło]

  • Marco Campos
  • Darrin Clubb
  • Jim Krase
  • William Liams. Jr.

Brygadzista pracy [edytuj | edytuj źródło]

  • Lupe Gutierrez
  • Mike Hinkle
  • John Leone
  • Kevin Tomasiello

Nadzorca malowania [edytuj | edytuj źródło]

  • Larry C. Clark

Paint Gang Boss [edytuj | edytuj źródło]

  • Ralph Sarabia

Paint Foreman [edytuj | edytuj źródło]

  • Charles Clark

Nadzorca tynkarski [edytuj | edytuj źródło]

  • Ernest Lopez. Jr.

Plasterer Forerman [edytuj | edytuj źródło]

  • James P. Slavin

Mill Foreman [edytuj | edytuj źródło]

  • Peter Jameson

Welding Foreman [edytuj | edytuj źródło]

  • Vince Huckel Berry

Standby Painter [edytuj | edytuj źródło]

  • Lee Ross

Makijaż szefa działu [edytuj | edytuj źródło]

  • Felicity Bowring

Key Makeup Artist [edytuj | edytuj źródło]

  • Carol Strong

Makijażyści [edytuj | edytuj źródło]

  • Mathalie Fratti
  • Amy Schmiederer

Charakteryzator dla Mr. Tucker [edytuj | edytuj źródło]

  • Joanetta Stowers

Artysta Tatto [edytuj | edytuj źródło]

  • Tom Berg

Szef działu [edytuj | edytuj źródło]

  • Kelvin R. Trahan

Key Hairstylist [edytuj | edytuj źródło]

  • Margarita Pidgeon

Fryzjerka [edytuj | edytuj źródło]

  • Catherine Marcotte

Stylista fryzur do Mr. Tucker [edytuj | edytuj źródło]

  • Paul Anthony-Morris

Nadzorca kostiumów [edytuj | edytuj źródło]

  • Joyce Kogut

Kluczowi klienci [edytuj | edytuj źródło]

  • Suzanne Cranfill
  • Jeannie H. Kelly

Costumer to Mr.Tucker [edytuj | edytuj źródło]

  • Hayley Stuppel

Klient do pana Chana [edytuj | edytuj źródło]

  • Ric Spencer

Set Costumers [edytuj | edytuj źródło]

  • Jim Cullen
  • Laurel Frushour
  • Betsy Glick
  • Alyssa Kim
  • Michelle Margolis

Asystent produkcji kostiumów [edytuj | edytuj źródło]

  • Heather Hybbert

Tailor [edytuj | edytuj źródło]

  • Oale Wibben

Nadzorca efektów specjalnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Clayton W. Pinney

Nadzorca efektów specjalnych pierwszej jednostki [edytuj | edytuj źródło]

  • John S. Baker

Nadzorca efektów specjalnych drugiej jednostki [edytuj | edytuj źródło]

  • Timothy Walkey

Asystent nadzorcy efektów specjalnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Hans Metz

Special Effects Foreman [edytuj | edytuj źródło]

  • Anthony Centonze

Kierownik sklepu efektów specjalnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Robert Riggs

Nadzorca pirotechniczny [edytuj | edytuj źródło]

  • William Harrison

Efekty specjalne [edytuj | edytuj źródło]

  • Josh Neugass
  • Joshua R. Pinney
  • Arnold Verbiesen

Dodatkowe efekty specjalne [ edytuj | edytuj źródło]

  • James F. Henry
  • Chris Jones
  • Tom Rasada
  • Keith Suzuki

Kierownik ds. efektów wizualnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Adam Howard

Producent efektów wizualnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Robin Griffin

Menedżer ds. produkcji efektów wizualnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Ronald B. Moore

Efekty wizualne i animacje [edytuj | edytuj źródło]

  • Industrial Light + Magic

A Lucasfilm Ltd. Company San Francisco.Kalifornia [edytuj | edytuj źródło]

Nadzorca efektów wizualnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Lindy De Quattro

Visual Effects Pruducer [edytuj | edytuj źródło]

  • Jeff Olson

Kierownik ds. produkcji cyfrowej [edytuj | edytuj źródło]

  • Robert Weaver

Nadzorca kompozycji cyfrowych [edytuj | edytuj źródło]

  • Jay Cooper

Crearture Supervisor [edytuj | edytuj źródło]

  • Greg Weiner

Digital Paint and Roto Supervisor [edytuj | edytuj źródło]

  • Lance Baetkey

Digital Model Leads [edytuj | edytuj źródło]

  • Russell Paul
  • Lana Lan

Edytor efektów wizualnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Greg Hyman

Digital Matte Supervisor [edytuj | edytuj źródło]

  • Barry Williams

CG Layout Artist Supervisor [edytuj | edytuj źródło]

  • John Levin

Animacja Leader [edytuj | edytuj źródło]

  • Christopher Mitchell

Associate Production Manager [edytuj | edytuj źródło]

  • Brian Barlettani

Look Development Leads [edytuj | edytuj źródło]

  • Robert Marinic
  • Tom Hutchinson
  • Francois Lambert

Artyści cyfrowi [edytuj | edytuj źródło]

  • Joel Aaron
  • Ken Bailey
  • Chris Bayz
  • Lanny Cermack
  • Selwyn Eddy III
  • Bryant Griffin
  • David Hanks
  • Erich Ippen
  • Mokoto Koyoma
  • Jennifer Mackenzie
  • Didier Mathieu
  • Will McCoy
  • Michelle Motta
  • Khatsho Orfali
  • Greg Salter
  • Gerald Sprzedaje
  • Ryan Smith
  • Masahiko Tani
  • James Tooley
  • David Washburn
  • Keiji Yamaguchi
  • Okan Ataman
  • Christopher Balog
  • Scott Benza
  • David Deuber
  • Chris Foreman
  • Mike Halstead
  • Trevor Hazel
  • Danny Janevski
  • Jessica Laszlo
  • Greg Maloney
  • Scott May
  • Lauren Morimoto
  • Tim Mueller
  • Scott Prior
  • Rafe Sacks
  • Ken Sjogren
  • Joe Stevenson
  • Stephanie Taubert
  • Guerdon Trueblood
  • Talmage Watson
  • Mark Youngren
  • Alan Bailey
  • Misty Barbour
  • Steve Braggs
  • Richard Ducker
  • Grantland Gears
  • Tyler Ham
  • Frederick Hopkins
  • Peter Kelly
  • Luke Longin
  • Tia Marshall
  • Vicky McCann
  • David Morris
  • Joshua Ong
  • Ed Quintero
  • Eric Scweickert
  • Dan Slavin
  • Sam Stewart
  • Deborah Thomas
  • Yusei Uesugi
  • Chris Williams
  • Rita Zimmerman

Edytor efektów wizualnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Jim Milton
  • George Gambetta

Produkcja i pomoc techniczna [edytuj | edytuj źródło]

  • Kevin Arthur
  • Terran Beneveniste
  • Ken Beyer
  • Susan Macke
  • Brian McGraw
  • Chris Rdot
  • John Voin Eichman

Starszy personel ILM [edytuj | edytuj źródło]

  • Curt Miyashiro
  • Khuyen Dang
  • Gretchen Libby

Dodatkowa kompozycja autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Evil Eye Pictures

Efekty wizualne autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Cis-Hollywood

Nadzorca efektów wizualnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Patrick Kavanaugh

Producent efektów wizualnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Julie Orosz

Menedżer ds. produkcji efektów wizualnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Julia Gaudette

Kompozytorzy [edytuj | edytuj źródło]

  • Mark Nanjo
  • Jesse Fernley
  • Kama Moiha

Artyści Paint / Rolo [edytuj | edytuj źródło]

  • Elika Burns
  • Heather MacPhee Ryan

Efekty wizualne autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Pixel Magic. Inc.

Efekty wizualne autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Digital Dream. Inc.

Efekty wizualne autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Rotofactory. Inc.

Efekty wizualne autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Zoic. Inc.

Efekty wizualne autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Perpetual Motion Pictures

Efekty wizualne autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Mar Vista Ventures. Llc

Efekty wizualne autorstwa [edytuj | edytuj źródło]

  • Entity Fx. Inc.

Efekty wizualne autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Himani Productions

Efekty wizualne autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Luma Pictures. Inc.

Kierownik odpowiedzialny za efekty wizualne [edytuj | edytuj źródło]

  • Lauren Ritchie

Kierownik ds. efektów wizualnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Mimi Medel

Nadzorowanie menedżera lokalizacji [edytuj | edytuj źródło]

  • James Lin

Główny asystent kierowników lokalizacji [edytuj | edytuj źródło]

  • Michael Chickey
  • Catherine Kagan

Asystent kierownika lokalizacji [edytuj | edytuj źródło]

  • Teddy Alvarez
  • Justin Duncan
  • Neale Fishback

Kontroler produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Jon Davidson

Doradca finansowy [edytuj | edytuj źródło]

  • Andrew Matthews

Zasoby produkcyjne [edytuj | edytuj źródło]

  • Joshua Ravetch

Nadzór nad koordynatorem produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Emily Glatter

Prokurator ds. produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Stefanie Mabkman

Administrator kontraktu [edytuj | edytuj źródło]

  • Romy Schneider

Administrator kredytu [edytuj | edytuj źródło]

  • Steve Kesmodel

Asystent wykonawczy pana Ratnera [edytuj | edytuj źródło]

  • Anita S. Chang

Asystenci pana Ratnera [edytuj | edytuj źródło]

  • Drew Sherman
  • Hopi Dobuler
  • Scott Freeman

Kamerzysta dla pana Ratnera [ edytuj | edytuj źródło]

  • Peter Wu

Asystent pana Ratnera [edytuj | edytuj źródło]

  • Reuben Smiley

Kamerzysta dla pana Ratnera [edytuj | edytuj źródło]

  • Alex Sosin

Asystenci pana Ratnera [edytuj | edytuj źródło]

  • Wong Oi Ping Dorothy
  • Sumiko Yahagi

Asystent pana von Sydow [edytuj | edytuj źródło]

  • Catherine Brelet von Sydow

Asystent pani Zhang [edytuj | edytuj źródło]

  • Lulu Wang

Asystenci wykonawczy pana Sarkissiana [edytuj | edytuj źródło]

  • Nadine F. Maybruck
  • Michelle R. Thomas

Asystenci pana Sarkissiana [edytuj | edytuj źródło]

  • Bekka Carlson
  • Parker Morris

Asystenci wykonawczy pana Birnbauma [edytuj | edytuj źródło]

  • Marlena Thomas

Asystent pana Glickmana [edytuj | edytuj źródło]

  • Paul Vicknair

Asystenci pana Sterna [edytuj | edytuj źródło]

  • Agustin A. Calderon
  • Frank Slesinski

Asystenci pana Davisa [edytuj | edytuj źródło]

  • Anna Wenger
  • Cally Morton

Asystenci ds. produkcji zestawów kluczy [edytuj | edytuj źródło]

  • Ben Scissors
  • Anthony R. Steinhart

Asystenci produkcji setów [edytuj | edytuj źródło]

  • Christy Busby
  • Joshua Parker
  • Shawn Wines

Dodatkowi asystenci produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Kerry Fries
  • Jeff Negus

Casting Associate [edytuj | edytuj źródło]

  • Courtney Sheinin

Asystent castingu [edytuj | edytuj źródło]

  • Nicole Daniels

Dodatki Casting [edytuj | edytuj źródło]

  • David Kang Casting

Dodatki Przesyłanie przez [edit | edytuj źródło]

  • David Kang

Dodatki Asystent Casting [edytuj | edytuj źródło]

  • Karen Ryan

Wydawca działu [edytuj | edytuj źródło]

  • Guy Adan

Set Medic [edytuj | edytuj źródło]

  • Tony Whitmore

Associate Choreographer [edytuj | edytuj źródło]

  • Jennifer Hamilton

Nauczyciel w Studio [edytuj | edytuj źródło]

  • Lynn Raines

Pełniący obowiązki trenera [edytuj | edytuj źródło]

  • Warner Loughlin

Dialect Coach [edytuj | edytuj źródło]

  • Jessica Drake

Trener dialogu z panem Chanem [edytuj | edytuj źródło]

  • Diana C. Weng

Stand-In to Mr. Tucker [edytuj | edytuj źródło]

  • Wayne Johnson. Jr.

Stand-Ins to Mr. Chan [edytuj | edytuj źródło]

  • Diamond Si Singlim
  • Glenn Soo Hoo

Catering przez [edytuj | edytuj źródło]

  • For Stars Catering

Caterer [edytuj | edytuj źródło]

  • Peter M. Starkman

Craft Service [edytuj | edytuj źródło]

  • Richard Cody

Asystent serwisu rzemieślniczego [edytuj | edytuj źródło]

  • Erik Sorensen

Koordynator transportu [edytuj | edytuj źródło]

  • Ted Moser

Transport Kapitanowie [edytuj | edytuj źródło]

  • Rick Davis
  • Randy L. Musselman

Współkapitan ds. transportu [edytuj | edytuj źródło]

  • Jim Jensen

Dyspozytor transportu [edytuj | edytuj źródło]

  • Lori Maxwell

Sterowniki [edytuj | edytuj źródło]

  • Dana Avallon
  • Gregoy Frisch
  • Richard Lengle
  • Tony Mihacopoulos
  • DeAnna Pannian
  • Beverly Seifert
  • Michael Walsh
  • Charles D.Balsley
  • Dave Glavin
  • Kim Magruder
  • Timmy Moser
  • Ed Powell
  • Hector Solano
  • Kelly Colgan
  • Don Harris
  • Blair Mealing
  • William Neeoham
  • De-Andre L. Russell
  • Dotti V. Thompson
  • Allan Yamauchi

Pilot helikoptera [edytuj | edytuj źródło]

  • Fred North

Paris Unit [edytuj | edytuj źródło]

Producent liniowy [edytuj | edytuj źródło]

  • John Bernard

Kierownik produkcji jednostek [edytuj | edytuj źródło]

  • Gilles Castera

Pierwszy zastępca dyrektora [edytuj | edytuj źródło]

  • Gil Jenny

Drugi zastępca dyrektora [edytuj | edytuj źródło]

  • Ariane Lacan

Mechanical Stunt Coordinator [edytuj | edytuj źródło]

  • Michel Julienne

Fizyczny koordynator kaskaderów [edytuj | edytuj źródło]

  • Philippe Guegan

Stunt Double George [edytuj | edytuj źródło]

  • David Julienne

Dyrektor artystyczny [edytuj | edytuj źródło]

  • Anne Seibel

Pierwszy asystent dyrektora artystycznego [edytuj | edytuj źródło]

  • Jean-Yves Rabier
  • Benoít Bechet

Storyboard Artist [edytuj | edytuj źródło]

  • Pierre-Emmanual Chatiliez

Asystent dekoratora zestawu [edytuj | edytuj źródło]

  • Soizic Hervé

Set Dressers [edytuj | edytuj źródło]

  • Jean Dalmasso
  • Jean Miel
  • Sylvain Cahen
  • Maxime Boquet

Kupujący [edytuj | edytuj źródło]

  • Fanny Stauff

Drugi kierownik działu zdjęć [edytuj | edytuj źródło]

  • Peter Collister

Plate Director of Photography [edytuj | edytuj źródło]

  • Tony Cutrono

Operator kamery „A” [edytuj | edytuj źródło]

  • John Connell

Operator kamery „B” [edytuj | edytuj źródło]

  • Jako Raybaut

Pierwszy asystent kamery „B” [edytuj | edytuj źródło]

  • Hugues Espinasse

Drugi asystent kamery „B” [edytuj | edytuj źródło]

  • Martin De Chabaneix

Operator kamery „C” [edytuj | edytuj źródło]

  • Roger Simonsz

Loader [edytuj | edytuj źródło]

  • Grégory Gajero

Operator wspomagania wideo [edytuj | edytuj źródło]

  • Ludovic Molinier

Utility Sound Person [edytuj | edytuj źródło]

  • Cecilia Lanzi

Boom Operator [edytuj | edytuj źródło]

  • Pierre-Yves Bruneel

Mikser dźwięku drugiej jednostki [edytuj | edytuj źródło]

  • Bernard Bats

Główny księgowy ds. produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Françoise Bouillon-Pommerolle

Księgowy produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Esperanza Casero

Księgowy płac [edytuj | edytuj źródło]

  • Gabriel Mamruth

Asystent księgowy ds. produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Julien Béségher
  • Laure Irrmann

Dodatkowa księgowa [edytuj | edytuj źródło]

  • Cédric Lameignere

Księgowy produkcji drugiej jednostki [edytuj | edytuj źródło]

  • Corinne Saglio

Koordynator produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Agnes Bermejo Laine

Zastępca koordynatora produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Segolene Amice

Asystenci ds. produkcji biurowej [edytuj | edytuj źródło]

  • Pierre Hue
  • Frédéric Millet

Drugi drugi zastępca dyrektora [edytuj | edytuj źródło]

  • Yannick Fauchier
  • Julie Laugier

Kierownik scenariusza [edytuj | edytuj źródło]

  • Emilie Barbault

Główny technik oświetlenia [edytuj | edytuj źródło]

  • Jean-François Drigeard

Best Boy Electrician [edytuj | edytuj źródło]

  • Manuel Gaspar

Key Grip [edytuj | edytuj źródło]

  • Cyril Kuhnholtz

Best Boy Grip [edytuj | edytuj źródło]

  • Théo Louis-Jean

Propmaster [edytuj | edytuj źródło]

  • Christopher K.Amy

Dodatkowy Propmaster [edytuj | edytuj źródło]

  • Olivier Crespin

Asystent Propmasters [edytuj | edytuj źródło]

  • Frank Pitussi
  • François Poublan

Koordynator budowy [edytuj | edytuj źródło]

  • Patrick Veron

Koordynator transportu [edytuj | edytuj źródło]

  • Jérôme Servant

Transport Kapitan [edytuj | edytuj źródło]

  • Maxime Couteret

Koordynator infrastruktury [edytuj | edytuj źródło]

  • Grégoire Mouveau

Główny charakteryzator [edytuj | edytuj źródło]

  • Fabienne Robineau

Key Hairstylist [edytuj | edytuj źródło]

  • Cathy Jabes

Nadzorca kostiumów [edytuj | edytuj źródło]

  • Karen Serreau

Costumers [edytuj | edytuj źródło]

  • Céline Collobert
  • Laurence Nicolas

Kupujący [edytuj | edytuj źródło]

  • Agnés Falque

Menedżer lokalizacji [edytuj | edytuj źródło]

  • Jérôme Boussier

Koordynator lokalizacji [edytuj | edytuj źródło]

  • Arnaud Kaiser

Asystent pana Ratnera [edytuj | edytuj źródło]

  • Naomi Mulholland

Asystent pana Attala [edytuj | edytuj źródło]

  • Wilfrid Maes

Asystent pani Zhang [edytuj | edytuj źródło]

  • Minzhu Cad Kwak

Asystent produkcji zestawu kluczy [edytuj | edytuj źródło]

  • Guilhem Malgoire

Asystenci produkcji setów [edytuj | edytuj źródło]

  • David Boitard
  • Gary Brocaud
  • Nathalie Ford
  • Kevin Frilet
  • Carole Schmiolin

Francuski Casting autorstwa [edytuj | edytuj źródło]

  • Juliette Ménager

Dodatki Koordynator castingu [edytuj | edytuj źródło]

  • Franck Jouard

Dodatki Asystenci castingu [edytuj | edytuj źródło]

  • Auréle Avram
  • Géraldine Mouton-Boitard

Specjalista ds. efektów specjalnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Grégoire Delage

Koordynator efektów specjalnych [edytuj | edytuj źródło]

  • Pascal Declercq

Facility Manager [edytuj | edytuj źródło]

  • Grégoire Mouveau

Ustaw Medi [edytuj | edytuj źródło]

  • Jean Hallade

Trener dialogu do pana Atty [edytuj | edytuj źródło]

  • Tanya Blumstein

Stand-In to Mr. Chan [edytuj | edytuj źródło]

  • Suguru Oto

Stand-In to Mr. von Sydow [edytuj | edytuj źródło]

  • Nicholas Calderbank

Stand-In to Mr. Attal [edytuj | edytuj źródło]

  • Vincent Capello

Stand-In to Pani Lenoir [edytuj | edytuj źródło]

  • Cecilia Ngo

Stand-In to Mr. Polanski [edytuj | edytuj źródło]

  • Alain Saugout

Craft Service [edytuj | edytuj źródło]

  • Christophe Thomas

Asystenci serwisu rzemieślniczego [edytuj | edytuj źródło]

  • Bertrand Beauvir
  • Nicolas Le Noble

Kierownik odpowiedzialny za muzykę [edytuj | edytuj źródło]

  • Paul Broucek

Music Executive [edytuj | edytuj źródło]

  • Bob Bowen

Kierownictwo ds. muzycznych i biznesowych [edytuj | edytuj źródło]

  • Lori Silfen
  • John F.X. Walsh

Music Clearances [edytuj | edytuj źródło]

  • Margarita Sullivan

Wykonawczy producent muzyczny [edytuj | edytuj źródło]

  • Salaam Remi

Nadzorujący edytor muzyczny [edytuj | edytuj źródło]

  • Charles Martin Inouye

Edytor muzyki [edytuj | edytuj źródło]

  • Darrel Hall

Przygotowanie muzyki [edytuj | edytuj źródło]

  • Scott McRae

Music Contractor [edytuj | edytuj źródło]

  • Frank Capp

Orkiestracje autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Ira Hearshen i Ruy Folguera

Dodatkowe orkiestracje autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Patrick Russ

Wynik nagrany i zmiksowany przez [edytuj | edytuj źródło]

  • Gustavo Borner

Wynik zapisany w [edit | edytuj źródło]

  • Sony Pictures Studios
  • Newman Scoring Stage. Zoth Century Fox

Sony Scoring Crew [edytuj | edytuj źródło]

  • Adam Michalak
  • David Marquette
  • Greg Lorkorn
  • Mark Eshelman

Fox Scoring Crew [edytuj | edytuj źródło]

  • Tim Lauber
  • Denis St. Armand
  • Tom Steel
  • Francesco Perlangeli

Wynik mieszany w [edytuj | edytuj źródło]

  • Igloo Music. Burbank.Kalifornia

Inżynierowie ProTools [edytuj | edytuj źródło]

  • Jason Tregoe Newman
  • Joseph Greco

Adittional Engineering [edytuj | edytuj źródło]

  • Franklin Socorro

System kontroli przedsionków [edytuj | edytuj źródło]

  • Richard Grant

Programowanie i muzyka elektroniczna przez [edytuj | edytuj źródło]

  • Ruy Folguera

Asystent ds. produkcji muzycznej [edytuj | edytuj źródło]

  • Marla Entraigues

Orchestral Demos [edytuj | edytuj źródło]

  • Cheche Alara

Konsultant wyników [edytuj | edytuj źródło]

  • Ryan Schifrin

Album z nutami dostępny [edytuj | edytuj źródło]

Varèse Sarabande logo.png

„Do Me. Baby” [edytuj | edytuj źródło]

Napisane i wykonane przez Princed Cortesía z Warner Bros. Records Inc [edytuj | edytuj źródło]

Dzięki uprzejmości Warner Bros. Records Inc. [edytuj | edit source]

Po uzgodnieniu z Warner Music Group Film & Licencje telewizyjne [edytuj | edytuj źródło]

„Everybody Wants Me” [edytuj | edytuj źródło]

Napisane przez Radu lanceoglu [edytuj | edytuj źródło]

Wykonane przez Alinę Puscau [edytuj | edytuj źródło]

Dzięki uprzejmości Rat Records. Inc. [edytuj | edytuj źródło]

„California Girls” [edytuj | edytuj źródło]

Autor: Michael Love i Brian Wilson [edytuj | edytuj źródło]

Wykonywane przez The Beach Boys [edytuj | edytuj źródło]

Dzięki uprzejmości Capitol Records [edytuj | edytuj źródło]

Na licencji EMI Film & Telivision Music [edytuj | edytuj źródło]

L „Amour Une Aventure” [edytuj | edytuj źródło]

Autor: Salaam Remi i Katia Cadet [edytuj | edytuj źródło]

Wykonywane przez Salaam Remi i Katia Cadet [edytuj | edytuj źródło]

Wyprodukowane przez SALAAMREMI.COM [edytuj | edytuj źródło]

„Przepraszam wydaje się być najtrudniejszym słowem” [edytuj | edytuj źródło]

Napisane przez Eltona Johna i Berniego Taupina [edytuj | edytuj źródło]

Wykonywane przez Eltona Johna [edytuj | edytuj źródło]

Dzięki uprzejmości Mercury Records Limited [edytuj | edytuj źródło]

Na licencji Universal Music Enterprises [edytuj | edytuj źródło]

„Can Can” [edit | edytuj źródło]

Napisane przez Jacquesa Offenbacha [edytuj | edytuj źródło]

Rozmieszczone i wykonane przez The All Time Greats [edytuj | edytuj źródło]

Dzięki uprzejmości Cascade Medienproduktions und -vertriebs GmbH [edytuj | edytuj źródło]

„Bonnie & Clyde” [edytuj | edytuj źródło]

Słowa i muzyka: Serge Gainsbourg [edytuj | edytuj źródło]

Wykonywane przez Serge Gainsbourga i Brigitte Bardot [edytuj | edytuj źródło]

Dzięki uprzejmości Mercury France [edytuj | edytuj źródło]

Na licencji Universal Music Enterprises [edytuj | edytuj źródło]

„Closer I Get To You” [edytuj | edytuj źródło]

Napisane przez Reginalda Lucasa i Jamesa Mtume [edytuj | edytuj źródło]

Wykonywane przez Chrisa Tuckera i Jackie Chana [edytuj | edytuj źródło]

Wyprodukowane przez SALAAMREMI.COM [edytuj | edytuj źródło]

„La Vie En Rose” [edytuj | edytuj źródło]

Autor: David Mack. Edith Piaf i Louighy [edytuj | edytuj źródło]

Wykonane przez Grace Jones [edytuj | edytuj źródło]

Dzięki uprzejmości The Island Def Jam Music Group [edytuj | edytuj źródło]

Na licencji Universal Music Enterprises [edytuj | edytuj źródło]

„Kung Fu Fighting” [edytuj | edytuj źródło]

Napisane przez Carla Douglasa [edytuj | edytuj źródło]

Wykonywane przez Chrisa Tuckera [edytuj | edytuj źródło]

„Wojna” [edytuj | edytuj źródło]

Autor: Barrett Strong i Norman J. Whitfield [edytuj | edytuj źródło]

Wykonywane przez Edwina Starra [edytuj | edytuj źródło]

Dzięki uprzejmości Motown Records [edytuj | edytuj źródło]

Na licencji Universal Music Enterprises [edytuj | edytuj źródło]

„Who Made The Tater Salad” [edytuj | edytuj źródło]

Napisane przez Salaam Remi i Vincent Heory [edytuj | edytuj źródło]

Wyprodukowane przez SALAAMREMI.COM [edytuj | edytuj źródło]

„Ostatnia noc” [edytuj | edytuj źródło]

Napisane przez Charlesa Axtona. Gil Caples. Chips Moman. Floyd Newman i Jerry Smith [edytuj | edytuj źródło]

Wykonane przez The Mar-Keys [edytuj | edytuj źródło]

Dzięki uprzejmości Atlantic Recording Corp. [edytuj | edit source]

Po uzgodnieniu z Warner Music Group Film & Licencje telewizyjne [edytuj | edytuj źródło]

„Mniej niż godzina (motyw z godzin szczytu 3)” [edytuj | edytuj źródło]

Napisane przez Lalo Schifrin. Salaam Remi. Nasi Jones i Thomas Callaway [edytuj | edytuj źródło]

Wykonane przez NaS i Cee-Lo [edytuj | edytuj źródło]

Wyprodukowane przez SALAAMREMI.COM [edytuj | edytuj źródło]

NaS pojawia się dzięki uprzejmości Columbia Records i The Island Def Jam Music Group [edytuj | edytuj źródło]

Cee-Lo pojawia się dzięki uprzejmości Radiculture Records / Downtown Recordings / Atlantic Recording Corp.[edytuj | edytuj źródło]

Główny projekt tytułu autorstwa [edit | edit source]

  • Studio At New Wave Entertainment

Końcowe tytuły autorstwa [edit | edytuj źródło]

  • Szkarłatne litery

Oryginalne przygotowanie negatywowe dla DI [edytuj | edytuj źródło]

  • US Computamatch Inc.

Dzienniki HD & Podgląd cyfrowy & Digital Intermediate obsługiwane przez [edytuj | edytuj źródło]

  • Firma 3 Firma 3.png

Producent wykonawczy dla firmy 3 / Kolorysta [ edytuj | edytuj źródło]

  • Stefan Sonnenfeld

Edytor online [edytuj | edytuj źródło]

  • Dylan Carter

Digital Intermediate Supervisors [edytuj | edytuj źródło]

  • Christine Carr
  • Nick Monton

Usługi nagrywania cyfrowego dostarczane przez [edytuj | edytuj źródło]

  • Efilm

Zegar koloru [edytuj | edytuj źródło]

  • Jim Passon

Aparat i obiektywy dostarczone przez [edytuj | edytuj źródło]

  • Panavision®

Dźwigi kamerowe & Wózki według [edit | edytuj źródło]

  • Sprzęt studyjny Chapman / Leonard. Inc.

Sprzęt oświetleniowy dostarczony przez [edytuj | edytuj źródło]

  • Cinelease. Inc.

System kamer ze stabilizacją żyroskopową firmy [edit | edytuj źródło]

  • Spacecam Systems. Inc.

Samoloty dostarczone przez [edit | edytuj źródło]

  • Heli-Net Corp.

Odprawy [edytuj | edytuj źródło]

  • Teraz wyczyść to!

Script Researcher [edytuj | edytuj źródło]

  • Michelle Quinton – teraz wyczyść te badania

Koordynator ds. rozliczeń [edytuj | edytuj źródło]

  • Jay Floyd – teraz wyczyść to!

Dodatkowe zezwolenia użytkownika [edit | edytuj źródło]

  • John Smart

Zarządzanie ryzykiem [edytuj | edytuj źródło]

  • Laurie Cartweight. Juliana Selfridge

Bezpieczeństwo produkcji [edytuj | edytuj źródło]

  • Jeff Egan

Iasurance dostarczone przez [edytuj | edytuj źródło]

  • ADN / Albert G. Ruben Insurance Services. Inc.

Lista płac według [edytuj | edytuj źródło]

  • Obsada i ekipa rozrywkowa. Inc.
 Cyfrowy dźwięk Datasat w wybranych kinach logo Dźwięk cyfrowy Datasat> w wybranych kinach logo

 Logo SDDS 1993 In Selected Treatres  Logo SDDS 1993 In Selected Treatres

 Varèse Sarabande logo  Varèse Sarabande logo

Dodaj zdjęcie do tego galeria

 logo MPAA  logo MPAA

 Dolby Digital  Dolby Digital

Dodaj zdjęcie do tej galerii

Be the first to reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *